Zboží v košíku není rezervováno! Dokončete tedy svou objednávku co nejrychleji :-)

VRÁCENÍ, VÝMĚNA, REKLAMACE

 

VRÁCENÍ PRODUKTU - ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Nesedí-li Vám vybrané zboží, máte právo jej do 14 dní vrátit. Nepoužité a nepoškozené zboží prosím zasílejte na adresu

Veronika Trkolová
Lidická 1005
29501 Mnichovo Hradiště

Nezasílejte zboží na dobírku, taková zásilka nebude přijata.

Pokud využíváte Zásilkovnu, balíček můžete zaslat na pobočku MobilPlay Mnichovo Hradiště. Zde ale balíček může pár dní ležet, než jej vyzvednu (nechodím na Zásilkovnu každý den, nebo se mi nehodí balíček nosit, když mám ještě nějaké pochůzky).

 

ZÁSILKOVNOU PROSÍM NEZASÍLEJTE NA ADRESU, ale pouze na výdejní místo uvedené výše. Pokud nejsem v době doručování na adrese (někdy doručují i v nočních hodinách), balíček odvezou třeba do 20km vzdáleného výdejního místa. 

E-mail: info@byveru.cz

Telefon: 734172806

Pro odstoupení od kupní smlouvy využijte vzorový formulář. 

 

Formulář pro uplatnění reklamace

Formulář pro vrácení zboží ve 14 denní zákonné lhůtě

 

 

 VÝMĚNA ZBOŽÍ

Napište mi na e-mail info@byveru.cz, že si přejete vyměnit zboží za jiné. Původní zboží zašlete zpět  (nebo doneste do provozovny či do vinotéky) spolu s formulářem pro vrácení zboží ve 14 denní lhůtě (viz výše), a mezitím si udělejte na eshopu objednávku na nové zboží. Jakmile mi dorazí vratka, vystavím dobropis a vyúčtuji vám nové zboží dobropisem. Přeplatek vrátím, nedoplatek přijde k úhradě na e-mail. I výměna musí proběnout do 14 dní od zakoupení zboží.

 

REKLAMACE

Reklamované zboží prosím s formulářem pro uplatnění reklamace (viz výše), ve kterém bude popsána vada, zašlete na níže uvedenou adresu. ZBOŽÍ MUSÍ BÝT VYPRANÉ. Vyhrazuji si právo odmítnout opravu propocených věcí, děkuji za pochopení.

Veronika Trkolová
Lidická 1005
29501 Mnichovo Hradiště

Já se vám ozvu a domluvíme se na dalších krocích.