Zboží v košíku není rezervováno! Dokončete tedy svou objednávku co nejrychleji :-)

RECENZE OD VÁS ♥

Pozn. Hodnocení mohou dávat pouze zákazníci s objednávkou. Hodnocení jsou vybrána z Facebooku značky, nebo z hodnocení jednotlivých produktů na e-shopu.

 

 

,,Jsem Verunky zákaznice už pár, jako řada z nás jsem ji našla přes nepřekonatelné plenky a zůstala věrná. Proč? Protože šije krásné věci (v jejích šatech jsem se i vdávala), protože se v těch krásných věcech cítím krásná i já, protože její zákaznický servis absolutně nemá ani obdoby ani konkurenci. Protože řadu věcí mám bazarovou a přesto pořád vypadají, jako kdyby jim včera švadlenka odstřihla poslední nitku. Protože vymýšlí a šije u nás v čechách. A mimochodem, tenhle příspěvek píšu s teplotou na gauči a i teď mám na sobě joggery."

Eva W.

 
,,Cítím velký obdiv k Veronice, která se skrývá za značkou By Veru. Její elán je obdivuhodný, radost ze života i z práce nakažlivá, oděvní výrobky bezkonkurenční. Energie vložená do jejích šatů, triček, mikin... se přenáší i na samotné nositelky, proto asi tak ráda "vynáším" její tvorbu (zrovna jako teď při psaní tohoto příspěvku, kdy mám na sobě své oblíbené BeFree šaty ????). Vše je tvořeno s láskou, počínaje výběrem kvalitních materiálů s neotřelými designy, pečlivě ušito a s péčí zasláno či předáno konečným zákaznicím." 
 
 
,,Velmi pečlivě vybrané kvalitní materiály. Odolné a precizní šití. Nadčasové a pohodlné střihy, netradiční a zajímavé barevné kombinace látek. Maximální přizpůsobivost zákazníkům a jejich požadavkům. ???????? "
 
 
,,Do ByVeru se oblékám téměř každý den. Kdyby šila boty, tak se do ní s radostí i obouvám ???? Oceňuju pohodlné střihy, příjemné a krásné materiály a hlavně Verči zápal pro věc, díky kterému předem vím, že ať si usmyslím téměř cokoli, Veru z toho udělá zázrak na počkání a nemožné do dvou dnů ????❤️"  
 
 
,,Originální střihy, zajímavé látky a příjemné materiály. Je třeba dobře zvolit velikost, ruční práce se může lišit od běžně nošené velikosti. Oblečení od byVeru je investice,kterou si pečlivě vybíráte,ale stojí za to❣️"
 
 
 
 
 
VÍCE RECENZÍ V NAŠÍ FACEBOOK SKUPINĚ.